اعلامیۀ حزب جنبش نوین مردم افغانستان در پیوند به اعلان نتایج انتخابات ریاست جمهوری افغانستان

به نام پروردگار پاک و بی‌همتا

خرسندیم که کمیسیون مستقل انتخابات جمهوری اسلامی افغانستان نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 1398 را اعلان کرد و به انتظارات مردم کشور پایان داد.

کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان پس از شمارش آرای رادی هنده‌گان و انجام روند بررسی‌ها بر اساس احکام قوانین انتخابات و طرزالعمل های خویش از میان نامزدان انتخابات ریاست جمهوریِ ششم میزان محترم محمد اشرف غنی را به عنوان برنده‌ی انتخابات اعلان کرد. و جلالتمآب دوکتور محمد اشرف غنی برای بار دوم به صفت رییس جمهور مردم افغانستان اعتبارنامه‌ی کمیسیون مستقل انتخابات را به دست آورد.

حزب جنبش نوین مردم افغانستان به مثابه‌ی شریک انتخاباتی تیم دولت‌ساز، این پیروزی بزرگ را به شخص محترم محمد اشرف غنی رییس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان ودیگر شرکای انتخاباتی در تیم دولت‌ساز صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌دارد. و آرزومند است که محترم دوکتور محمد اشرف غنی و حکومت آینده در برابر چالش های دشواری که مردم ما با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، با درایت و تدبیر ایستاده‌گی کرده، با تطبیق برنامه های توسعه محور دستاورد های بزرگی را کمایی کند.

مردم افغانستان از حکومت آینده به رهبری جلالتمآب دوکتور محمد اشرف غنی در حیات سیاسی، اقنصادی، اجتماعی و امنیتی کشور خواهان تحقق عدالت و تغییر استند. ختم جنگ و تأمین صلح عادلانه و پایدار در کشور در صدر خواست های مردم ما جا دارد. امیدواریم که ریاست حمهوری افغانستان در هفته ها و ماه های آینده همگام با شرکای ملی و بین المللی مردم افغانستان برای ختم جنگ و برقراری صلح نیز گام های عملی و استوار بردارد.

حزب جنبش نوین مردم افغانستان به عنوان حزب جوان و متعهد به آرمان های شریفانه و انسانی مردم افغانستان در کنار رییس جمهور منتخب افغانستان کماکان به یاری و همکاری خود ادامه می‌دهد.

انجنیر احمد ایشچی

رییس حزب جنبش نوین مردم افغانستان

نمایش بیشتر

هفته نامه اولوس

هفته نامه اولوس یکی از هفته نامه های فعال کشور در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *